TIBCO Nimbus - İşte TIBCO Nimbus 9!

İşte TIBCO Nimbus 9!

TIBCO Nimbus 9, ürünün tarihindeki en önemli sürüm olarak artık uygulamada.

Nimbus 9, kullanıcıların daha hızlı benimsemesine ve daha verimli çalışmasına imkan veren yenilikçi grafiksel kullanıcı arayüzü ile iş süreçleri iyileştirmeyi daha önce hiç olmadığı kadar (devrim niteliğinde) değiştiriyor.

Yeni web kullanıcı arayüzü ile tüm çalışanlarınızı iş süreçleri iyileştirme konusuna nasıl odaklayabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyoruz.


Nimbus 9 adeta bir devrim.

Ödüllü iş süreçleri iyileştirme çözümümüz, hem cloud'da hem de diğer mobil cihazlarda son kullanıcıların süreçleri kolayca anlaması ve benimsemesi konusunda liderliğini koruyor. Böylece süreçleriniz, şirketiniz için mümkün olan en yüksek faydayı sağlıyor.

Nimbus 9'da yeni ve farklı neler var?

- Kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren, daha hızlı navigasyon sağlayan, gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri ve iyileştirilmiş arama olanakları olan yeni bir web kullanıcı arayüzü.
- Raporlama, sosyal işbirliği ve aksiyon yönetiminde yapılan kayda değer geliştirmelerle süreç yönetiminin çalışma yaşamının olağan parçası haline dönüşmesi.
- Nimbus 9'u binlerce kullanıcıya yaymayı ve uygulamayı kolaylaştıran gelişmiş performans ve ölçeklenebilirlik.
- Süreç içerisinde görülebilen temel performans göstergeleri.
- Bütün süreç ile ilişkili değerlerin, bilgilerin tek ve ortak bir süreç modeli üzerinden yönetimi
- Süreç içeriklerine mobil erişim için geliştirilmiş iOS uygulaması.
- Yönetim standartlarını modellemede ve süreçlerle ilişkilendirmede kullanılabilecek hazır ve özelleştirilebilir uygunluk çerçeveleri.